.
Š.g. 23. novembrī Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā LTV1, LSM.lv un Latvijas Radio 1 tiešraidē pl. 21:10 varēs vērot un klausīties Gada balvu teātrī “Spēlmaņu nakts” no Liepājas. “Spēlmaņu nakts” balvas tiks pasniegtas 27. reizi.
Otrdien, 15. septembrī plkst. 15:00, Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā tika nosaukti pretendenti „Spēlmaņu nakts 2019/ 2020” balvām 18 kategorijās. Pasākumā piedalījās teātru, žūrijas un preses pārstāvji.
Rēzeknes teātris "Joriks" tika izvirzīts trīs nominācijās-
Gada izrāde bērniem- "Cauruļzobis vienīgais" , režisors Edgars Niklasons.
Gada aktrise- Esmeralda Ermale -Šarlote izrādē "Rudens sonāte", režisors Mārtiņš Eihe.
Gada jaunais skatuves mākslinieks- Sandija Dovgāne-Eva izrādē “Rudens sonāte”
LSM.lv sadarbībā ar Latvijas Teātra
darbinieku savienību un Latvijas teātriem aicina piedalīties "Spēlmaņu
nakts" skatītāju simpātijas balsojumā un izdarīt savu izvēli par 2019./
2020. gada sezonas labāko izrādi, aktieri un aktrisi.
https://www.lsm.lv/balsojums-spelmanu-nakts
Balsojums sākas 2. novembrī pl. 9:00 un norit
līdz 19. novembra pulksten 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu
reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu.
Skatītāju balsojuma dalībniekiem šogad ir iespēja laimēt biļetes uz kādu no nominētajām teātra izrādēm. Pēc balsojuma beigām tiks izlozēti pieci dalībnieki, kas katrs iegūs divus ielūgumus uz vienu no nominētajām izrādēm.
Visi balsojuma dalībnieki automātiski tiek
reģistrēti dalībai izlozē. Ar uzvarētājiem sabiedrisko mediju portāls LSM.lv
sazināsies personīgi nedēļas laikā pēc balsojuma beigām.
“Spēlmaņu nakts 2020” skatītāju balvas
ieguvējus paziņos 23. novembrī Liepājā.
Dzejas izrādē dzirdēsiet Latvijas mūsdienu dzejnieku, E.Veidenbauma un krievu klasiķu dzeju no Rēzeknes teātra JORIKS aktieriem. Pašu sacerētas dziesmas no tādām izrādēm kā ''Veidenbaums.Live'' un ''Raksti mani šovakar''.
Radošā komanda:
Režisors: Mārtiņš Eihe
Spēlē: Kristīne Klimanova, Tatjana Suhiņina - Pecka, Diona Liepiņa, Dana Vasiļjeva, Edvīns Klimanovs, Kārlis Tols, Māris Skrodis, Mārtiņš Arbidāns un Kristaps Višs.
Izrāde latviešu un krievu valodā
Izrādes ilgums: 45min
Ieteicamais vecums:14+
Ieeja bezmaksas, lai garantētu sēdvietu nepieciešams izņemt ielūgumus NBKN kasē (Atbrīvošanas aleja 97).
Jautājumu gadījumā zvaniet 64622182.
Svinēsim svētkus kopā! Lai radoši un skaisti Rēzeknes 735!
Aicinām būt atbildīgiem un ievērot COVID-19 izplatībai noteiktos ierobežojumus un ieteikumus.
Dmitrovas Dramatiskais teātris rīko tiešsaistes festivālu, kurš tika atvērts 2020. gada 9. aprīlī Dmitrovas Dramatiskais teātris - grupā “вКонтакте”.
Festivāla programmā piedalīsies 14 teātri. Visas izrādes noritēs Dmitrovas Dramatiskais teātra grupā https://vk.com/dmitrovteatr.
Lai redzētu izrādes, Jums jābūt tikai grupas dalībniekam, jāspiež “Dalīties” mājaslapā un Festivāla pēdējā dienā jāatdod sava balss iemīļotajam teātrim!
Rēzeknes teātris JORIKS piedalās šajā festivālā ar 2014. gada izrādi “Melnais mūks” pēc A. Čehova stāsta motīviem, režisors: Mihails Miļkis
Izrāde tiks rādītā 16.aprīlī.
Дорогие друзья! Мы сейчас в изоляции, границы закрыты, но, тем не менее мы участвуем в международном театральном фестивале «Онл@йнСценА».
Дмитровский Драматический театр проводит онлайн фестиваль, который открылся 9 АПРЕЛЯ 2020г. в группе Дмитровского драматического театра вКонтакте.
В программе фестиваля примут участие 14 театров. Все спектакли пройдут в группе Дмитровского драматического театра https://vk.com/dmitrovteatr.
Всего лишь надо быть участником группы, делать репосты и в последний день Фестиваля отдать свой голос понравившемуся театру!
Резекненский театр принимает участие в этом фестивале со спектаклем 2014 года “Черный монах” по повести А. Чехова, режиссер Михаил Милькис.
Ja tu vēl neesi pamanījis, tad Rēzeknes teātris JORIKS katru dienu piedāvā facebook.com tiešraides krievu un latviešu valodā. Aktieri un režisori ir sagādājuši pasakas, anekdotes, dziesmas un stāstus jaunākajiem skatītājiem, šausmu, humora pilnus stāstus, latviešu, krievu un pasaules klasiķu darbus, mūsdienu dzeju un dziesmas. Iespēja ielūkoties teātra vidē, kopā ar Iļju Bočrnikovu veikt dramaturģijas analīzi, pastāstīt par skatuves runu un iepazīt šīs profesijas no mākslinieku redzējuma. Toties katru otro vakaru, mēs atskatāmies uz jau paveikto, piedāvājot dažādas arhīva izrādes gan latviešu, gan krievu valodā.
Aicinām Tevi, skatītāj, katru darba dienu no plkst. 18.00 slēdzies klāt teātra facebook.com lapai https://www.facebook.com/teatrisjoriks/?ref=page_internal, lai dotos aizraujošā ceļojumā kopā ar mūsu aktieriem un režisoriem.
Brīvdienu rītos esam parūpējušies par mazākajiem skatītājiem, sestdienās un svētdienās sākam plkst. 10.00.
Ja rodas kādi jautājumi, droši, raksti mums FB un uz e-pastu teatris.jorik@gmail.com vai zvanot 64622182
#JORIKSvēlveselību #Ēkultūra #tiksimiesdrīz
Gada izskaņā rīkojam konkursu skatītājiem, mēs vēlamies noskaidrot, kura ir bijusi TAVA mīļākā izrāde šai gadā! Dodies uz mūsu teātra facebook.com lapu un komentārā atzīmē savu mīļāko izrādi.
Mums ir bijušas 10 brīnišķīgas pirmizrādes:
''Spokuskopija'', interaktīva izrāde bērniem (rež. Edgars Niklasons)
''Kāzas'', komēdija (rež. A.Zolotovickis)
''Nezāle'', kustību izrāde (rež. P.Pļavniece)
''ne#maza traģēdija'' (rež. A.Kovaļenko)
''Ole Lukoije'', pasaka visai ģimenei (rež. O.Galicka un M. Gudkova )
''Anna Kareņina'', izrāde - monologs (rež. S.Sotņikovs)
''Otello'', melodrāma (rež. A.Kiseļuss)
''Cariene varde'' (rež. A.Pecka)
''Cauruļzobis vienīgais'', mēmais detektīvs visai ģimenei (rež. E.Niklasons)
''Rudens sonāte'', skaņdarbs četratā (rež.M.Eihe)
Laimīgais tiks izlozēts 10. janvārī, kas savā īpašumā iegūs divus ielūgumus uz vienu no šīm izrādēm ''Anna Kareņina'' - 14.janvārī plkst. 19.00 vai ''Rudens sonāte'' - 16.janvārī plkst. 19.00.
Ieskicējot nākamo gadu, tad mums šī ir jubilejas sezona - 30. Katra nākamā pirmizrāde solā būt arvien krāšņāka!
Mēs sāksim jau janvārī un 25.janvārī būs iespēja piedzīvot pirmizrādi ''Vakariņas ar muļķi'', mēnesi vēlāk, 28.februārī pirmo reizi izrāde latgaliski un latviski ''Saturna vārdā'', turpinājums vēl sekos.
Seko līdzi jaunumiem mūsu facebook.com lapā un instagramā!
Uz drīzu tikšanos jaunajā 2020.gadā!
Lai mums kopā izdodas radošs, skaists un aizraujošs jaunais gads, uz skatuves, skatītāju zālēs un ikdienā!
ar sveicieniem,
Rēzeknes teātra JORIKS komanda.
Ar prieku un gandarījumu esam sagaidījuši ziņu, ka Rēzeknes teātra JORIKS interaktīvā izrāde "Spokuskopija" (režisors Edgars Niklasons) ir nominēta "Spēlmaņu nakts 2018/2019" balvai kategorijā "Gada izrāde bērniem"!
Sveicam visu radošo komandu - režisoru Edgars Niklasons, dramaturģi Sandija Santa, mākslinieci un scenogrāfi Evita Bēta, komponistu Kaspars Niklasons, aktierus Anastasia Rekuta-Dzhordzhevich un Artūrs Putniņš, kā arī visus tehnisko un administratīvo personālu, kas nodrošināja izrādes tapšanu. Paldies Latvijas Kultūras koledža par viesmīlīgajām viesizrāžu telpām! Mums izdevās!
=========================================
Šodien, 18. jūnijā, Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā tika paziņoti pretendenti „Spēlmaņu nakts 2018/2019” balvām 16 kategorijās. Vairāk nekā 100 sezonas jauniestudējumus noskatījās, izvērtēja un nominantus izvirzīja žūrijas komisija 5 cilvēku sastāvā:
1) Teātra kritiķe, zinātniece, teātra vietnes kroders.lv galvenā redaktore, žūrijas komisijas priekšsēdētāja Ieva Rodiņa;
2) Teātra kritiķe un zinātniece Maija Svarinska;
3) Teātra kritiķis Normunds Akots;
4) Teātra kritiķis, laikraksta “Diena” žurnālists Atis Rozentāls;
5) Žurnālists un dramaturgs Uģis Segliņš.
Izrāde "Spokuskopija" pirmizrādi piedzīvoja 2019. gada 5.februārī. Izrāde ir latviešu valodā. Ieteicamais vecums: 6+.
Šī gada 30. novembrī
noslēdzās 3 projekti, kurus līdzfinansēja Valsts Kultūrkapitāla fonds. Tie bija projekti izrādes „Ezis, kurš mīlēja slepeni” iestudēšanai, kas tika uzsākta 2017. gada
novembrī, izrādes „Dievs.Daba.Darbs” iestudēšanai, kas tika uzsākta šī gada
aprīlī, un Rēzeknes teātra “Joriks” rudens viesizrāžu organizēšanai.
Viesizrādes pirmo reizi tika realizētas ar
VKKF atbalstu. Viesizrāžu projekta mērķis bija iepazīstināt Latgales reģiona skatītājus ar “Joriku” un piedāvāt Latgales novadu bērniem un jauniešiem profesionālas teātra izrādes dzimtajā novadā. Viesizrāžu sērija tika uzsākta Rīgā 13.oktobrī ar izrādēm
“Veidenbaums.Live” un “Ezis, kurš mīlēja slepeni”, turpmāko divu nedēļu laikā
šīs pašas izrādes noskatījās jaunie skatītāji Krāslavā, Līvānos, Preiļos, Ludzā,
Balvos un Jēkabpilī. Pateicamies atsaucīgajiem šo pilsētu skatītājiem, kā arī
tiem, kas mēroja tālāku ceļu no citiem novadiem un pagastiem, lai noskatītos iestudējumus.
Iestudējumi pēc
projektu noslēguma ir iekļauti Rēzeknes teātra “Joriks” repertuārā un būs
skatāmi turpmāk (www.teatrisjoriks.lv) iniciatīvas
"Latvijas skolas soma" ietvaros.
Jā, Rēzeknē ir profesionāls teātris, kurš rada neparastas izrādes bērniem un pieaugušajiem!
Tieši pirms gada pirmo reizi viesojāmies Rīgā, teātra profesionāļu kalves sirdī – LKA teātra mājā “Zirgu pasts” ar raizēm par to, vai kāds mūs atnāks skatīties. Cik liels gan bija prieks, ka indiāņu telts bija pārpildīta (iestudējums “Drebošā telts”) ar lieliem un maziem klausīties, dauzīties, krāsot, zināt kāriem skatītājiem.
Šo sestdien, 13.oktobrī, mēs sākam viesizrāžu turneju, piedāvājot Rīgas skatītājiem divus no “ejošākajiem” pagājušās sezonas iestudējumiem: stāstu par neparastiem notikumiem lauku sētā “Ezis, kurš mīlēja slepeni” (rež. Paula Pļavniece) jaunākajiem skatītājiem un mūžsenu vērtību jaunu skanējumu dzejā un mūzikā “Veidenbaums. LIVE” (rež. Georgijs Surkovs). Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms pasākuma. Nāciet ciemos!
Viesizrādes turpināsies Latgales reģiona pilsētās - Krāslavā, Preiļos, Līvānos, Balvos, Jēkabpilī no 17. līdz 26.oktobrim. Vairāk informācijas sadaļā AFIŠA. Jāatzīmē, ka viesizrādes notiek ar Latvijas Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
Rēzeknes pilsētas
teātra “JORIKS” vizītkarte
-
1990.gadā
tiek dibināts neatkarīgs teātris-studija “Nabaga Joriks”
- Gadsimtu mijā no nosaukumā izzūd apzīmētājs “nabaga”, programmējot iespēju izaugsmei :)
- 2016.gada teātrī tiek izveidota profesionāla latviešu trupa
- Iestudējums “Drebošā telts” (režisore Inga Tropa) iegūst “Spēlmaņu nakts 2016/2017” nomināciju “Gada izrāde bērniem/pusaudžiem”
- Vidēji 12 jauniestudējumi sezonā latviešu un krievu valodā
- Plašs bērnu izrāžu piedāvājums iniciatīvai “Latvijas skolas soma”
Viesizrādes notiek ar Latvijas valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
Teātris "JORIKS", uzsākot sezonu, nāk klajā ar TRIM PIRMIZRĀDĒM. Pirmā no tām - Annijas Beikeres ikdienišķo norišu komēdija "KINOTEĀTRIS" Ingas Tropas režijā - jau šo piektdien, 7.septembrī, plkst.19.00. Atkal neierasts skatu punkts skatītājiem - kā ir vērot darbību, kas notiek starp zāles krēslu rindām?
Pirmdien, 24.septembrī, plkst.18.00 Aleksandra Volodina lirisko stāstu "No mīļotajiem nešķirieties" piedāvās režisors Antons Kiseļuss, kas iestudējumu veido teātra latviešu trupā.
Bērnus un viņu vecākus iepriecinās muzikāla pasaka visai ģimenei "Sārtais ziediņš" pēc S.Aksakova pasakas motīviem - pirmizrāde svētdien, 30.septembrī, plkst. 17.00.
Rēzeknes teātris “Joriks” aicina
skatītājus šķetināt detektīvintrigu – piektdien, 27. aprīlī,
plkst. 18:00 skatītāju vērtējumam tiek nodots krievu trupas
jauniestudējums E. Teilora “Liktenīgā slepkavība”.
A.Lebeda foto
Rēzeknes teātrī “Joriks” tapis iestudējums pēc Annas Brigaderes autobiogrāfiskā romāna motīviem – bērnība kolāža vienā cēlienā “Dievs. Daba Darbs”.
Iestudējuma režisors Edgars
Niklasons uzsver, ka Annas Brigaderes autobiogrāfiskās triloģijas pirmā daļa
‘’Dievs, daba, darbs’’ ir kā piemineklis, autores veltījums ģimenei, kas viņu
izaudzinājusi par izcilu Latvijas kultūras personību. Režisors, kas ir arī
dramatizējuma autors, atzīmē: “Izrādes tapšanas procesā mēs ar radošo komandu
analizējām arī citus Brigaderes darbus, piezīmes, publikācijas, meklējot cēloņu
un seku likumsakarības, kas nosaka indivīda izaugsmi un ciešo saikni ar tā
radītājiem.”
Iestudējums ‘’Dievs. Daba.
Darbs’’ ir pieaugšanas stāsts, bērnības atmiņu uzplaiksnījums, kurā bērns,
gluži kā tukša papīra lapa, tiecas aizrautīgi pierakstīties līdz pat malām ar
prieku, bēdām un visu to, kas viņa pasauli padara tik bagātu un interesantu.
Izrādē vienkopus sadzīvo plāna, objektu un ēnu teātra estētika, piešķirot
katrai ainai atšķirīgu formu un atmosfēru.
Annele ir kalpu ģimenes jaunākā
atvase, zinātkāra meitene, kura cenšas iederēties pieaugušo pasaulē. Dienu no
dienas viņa meklē iespējas būt tuvāk mātei, tēvam, vecmāmiņai un māsai Liziņai,
taču darbs tos spītīgi tur gūstā, liekot Annelei justies vientuļai un
atstumtai. Katru reizi, kad pastarīte vecākiem kaut ko prasa, vienīgais, ko
viņa saņem pretī ir smaga nopūta, kam seko bezpalīdzīgs: ei nu ei, mulķīte. Bet
Annele nav nekāda muļķīte, viņa grib zināt un saprast un, ja lielie atbildes
nesniedz, tās jāmeklē pašai.
Iestudējuma radošā komanda:
Režija, dramaturģija - Edgars Niklasons.
Scenogrāfija - Gints Sippo.
Spēlē: Laura Atelsone, Elizabete Bikovska
Mūzika: Kaspars Niklasons
Video: Evita Rusova
Horeogrāfija: Alise Putniņa
Izrāde latviešu valodā
Ieteicamais vecums 12+
https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/127038/dievs.-daba.-darbs-teatri-joriks/
Rēzeknes teātra “Joriks” latviešu trupa martā piedāvā divas pirmizrādes. Pirmā no tām – spēle pēc Homēra eposa “Iliāda” motīviem – svētdien, 11.martā, plkst. 17:00.
Ar sengrieķu eposa
“Iliāda” interpretāciju teātrī atgriežas viesrežisors Antons Kiseļuss, kura
rotaļīgo un svaigo spēles stilu skatītājs iepazina rudenī A. Ostrovska
komēdijā “Bagātās līgavas”. Režisors atzīmē, ka ķerties pie antīkajiem
tekstiem, kurus daudzi uzskata tikai par obligātu nodevu skolu programmās,
mudinājis izaicinājums – pierādīt, ka šo stāstu var pasniegt mūsdienīgi,
aizraujoši, spēles teātra manierē. Tieši tādēļ izrādes afišā lasāms žanra
apzīmējums – skerco – termins, kas zināms mūziķiem, un apzīmē rotaļīgu,
humoristiska rakstura skaņdarbu straujā tempā.
A.Kiseļuss: “Ar
šo iestudējumu vēlos aicināt skatītāju uz nenopietnu sarunu par nopietno. Par
tēmām, kas ir tuvas katram – draudzība, mīlestība, sāpes, atriebība.” Poēmas
“Iliāda” pamatā ir sengrieķu varoņu dziedājumi. Izrāde skan daudz
mūzikas, ko izpilda paši aktieri. “Izrāde
ir dziedājums par neprātu, par cīņas bezjēdzību un absurdu. Nekas nav mūžīgs uz
zemes, tādēļ it visā ir jārod iespēja svinēt dzīvi,” uzsver režisors.
Iestudējuma “Iliāda” pamatā ir attiecības starp diviem galvenajiem eposa varoņiem – Ahilleju, kurš dodas iekarot neuzveicamo Troju, lai atriebtu sava drauga Patrokla nāvi, un trojiešu varoni Hektoru. Senajā Grieķijā bija pazīstama vesela virkne episku sacerējumu, kas sižetiski saistījās ar tā saucamo Trojas karu, bet mūsdienas sasnieguši vienīgi divi no tiem – “Iliada” un “Odiseja”, par kuru autoru tiek uzskatīts sengrieķu dzejnieks Homērs (8.gs.p.m.ē.). “Iliādas” sižetu veido neliels Trojas kara posms desmitajā kara gadā.
Vai jūsu Ziemassvētku rotājumi jau nogabāti skapjaugšā? Mūsmājās vēl egle mirdz un... tiek spodrināti kroņlukturi svētkiem. Pēdējais brīdis vēl noķert Ziemassvētku sajūtu ir, atnākot uz pirmizrādi "vecā Jaunā gada" priekšvakarā - 13. un 14.janvārī plkst.15:00 ceļu pie skatītājiem uzsāk "RIEKSTKODIS".
Teātris “Joriks” ir sagatavojis krāšņu dāvanu bērniem un tiem pieaugušajiem, kuros ir dzīvs bērna prieks. Tā ir muzikāla izrāde pēc Ernsta Hofmaņa 1816. gadā publicētās pasakas “Riekstkodis un peļu ķēniņš” motīviem. Visiem zināmā P.Čaikovska baleta “Riekstkodis” (1892.) pamatā ir M.Petipā librets, kurā ir atstātas vien dažas pasakas sižeta līnijas. “Jorika” iestudējums pamatā ir oriģinālais Hofmaņa stāsts, no kura skatītāji uzzina to, kā Riekstkodis ir kļuvis par Riekstkodi un kāpēc pie visa ir vainojamas…peles!
Režisors Aivars Pecka saka: “Tā ir izrāde par Ziemassvētku brīnumu – par to brīnumu, ko rada bērna ticība, un to, ko mēs gaidām Ziemassvētkos, neskatoties uz to, ka esam kļuvuši pieauguši un skeptiski”. Pasakas atmosfēru iestudējumā uzbur P. Čaikovska skaņdarbi – ne vien no baleta “Riekstkodis”, bet arī citi. “Viņa mūzika ir tik ģeniāla, ka mēs to varam tikai apbrīnot. To patiesi var uzskatīt par vienu no izrādes galvenajiem varoņiem” atzīmē A. Pecka.
Teātra krievu trupas aktieriem ir iespēja atkal demonstrēt savas lieliskās vokālās dotības, uzvedumā redzamās dejas iestudējusi jaunā horeogrāfe Olga Bočarņikovs, bet mazo pavāru un peļu lomās iejutušies bērnu un jauniešu teātra studijas audzēkņu un deju studijas “StopTime” dejotāji.
Pirmais un galvenais - Rēzeknes teātris "Joriks" ir pamanīts un atzīmēts Latvijas profesionālo teātru kartē un līdz ar citiem skatuves mākslas meistariem tika minēts galvenās teātra gada balvas "Spēlmaņu nakts" nominantu vidū 23.novembra vakarā Dailes teātrī.
Teātra latviešu trupa pirmo reizi devās viesizrādēs - iestudējumu "Ilūzijas" (rež.G.Surkovs) pavasarī vērtēja rīdzinieki neatkarīgajā teātrī "Skatuve", augustā festivāla "Sansusī" (Aknīste, Latvija) dalībniekus priecējām ar iestudējumiem "Divi brāļi" (rež.M.Eihe) un "Drebošā telts" (rež.I.Tropa), bet novembrī bērnu čalas piepildīja indiāņu "Drebošo telti" Rīgā, LKA teātra mājā "Zirgu pasts".
Iestudētas 12 izrādes, no kurām 6 latviešu valodā un 6 krievu valodā - drāmas un komēdijas, intelektuāļiem un izklaides mīļotājiem, klasiskas un eksperimentālas, pieaugušajiem un - par ko mums īpaši liels prieks - bērniem un skolu jaunatnei. Atbalstu gan iestudējumu veidošanā, gan viesizrāžu īstenošanā snieguši Latvijas VKKF, Borisa un Ināras Teterevu fonds, A/S Latvijas valsts meži, Latgales reģiona attīstības aģentūra. Kupls skaits Rēzeknes un Viļānu novadu skolēnu varēja apmeklēt izrādes, pateicoties ESF projektu līdzfinansējumam.
Mūsu mīļo skatītāju ērtībai esam uzsākuši biļešu pārdošanu "Biļešu paradīzes" sistēmā, aktīvi iedarbinājuši sociālo tīklu profilus (Facebook, Instagram, Twitter), kā arī izveidojuši teātra mājaslapu www.teatrisjoriks.lv. Turklāt pievērsiet uzmanību jaunajam teātra logo - kopš pagājušā gada nākam pie jums ar jaunu nosaukumu - RĒZEKNES TEĀTRIS "JORIKS".
Paldies, ka bijāt kopā ar mums 2017.gadā un lai mums kopā radošs, lidojošs, viegls, veiksmīgs 2018.!
Nākamajā ceturtdienā, kā ierasts - 23.novembrī, Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā, svinīgā ceremonijā Dailes teātrī tiks paziņoti labākie sasniegumi teātra mākslā Latvijas profesionālajos teātros 2016./2017.gada sezonā. Pirmo reizi nominantu vidū - Rēzeknes teātris "Joriks" ar INGAS TROPAS iestudējumu "DREBOŠĀ TELTS" kategorijā "GADA IZRĀDE BĒRNIEM/ PUSAUDŽIEM".
Rīgas skatītājus līdz ar "SPĒLMAŅU NAKTS" bērnu žūriju aicinām noskatīties "DREBOŠO TELTI" pirmdien, 20.novembrī, plkst.12.00 un plkst.16.00 LKA Teātra mājā "ZIRGU PASTS" Rīgā . (Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs).
Savukārt rēzeknieši līdz 20.novembrim var piedalīties SKATĪTĀJU BALSOJUMĀ un nobalsot par "Drebošo telti" mājaslapā www.spelmanunakts.lv.
Laipni lūdzam mūsu jaunajā mājas lapā. Turpmāk šeit būs izvietota informācija par Rēzeknes teātri "JORIKS", informācija par iestudējumiem, aktuālā afiša, jaunumi un fotogalerijas.